Buralar Alev Aldı: K-Pop Grubu Le Sserafim’in Klibine Overwatch 2 Kızları da Katıldı

Tüm dünyayı saran K-Pop çılgınlığı oyun dünyasına da sıçradı! Şarkıları dilden dile dolaşan, özellikle Antifragile ile TikTok’u adeta domine eden K-Pop grubu Le Sserafim’in klibinde yer alan Overwatch 2 kızları hem oyunculara hem de grubun hayranlarına tatlı bir sürpriz yaptılar.

K-Pop hayranları kendilerini zaten yakından tanıyor ancak biz bilmeyenler için Le Sserafim’i biraz anlatalım.

İlk EP’leri Fearless ile 2022’de çıkış yapan grup kısa sürede büyük bir popülerliğe ulaştı. Bünyesinde BTS’i de barındıran Hybe Corporation’ın kanatları altında olan grup Yılın Yeni Sanatçısı ödülleri başta olmak üzere pek çok başarı kazandı.

Grup son şarkıları Perfect Night’ı ise geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Yalnızca 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde yalnızca YouTube üzerinden 12 milyondan fazla dinlenmiş olan şarkı klibiyle yalnız K-Pop hayranlarının değil, oyuncuların da dikkatini çekmeyi başardı.

Le Sserafim’e klipte Overwatch 2’nin kızları da eşlik etti!

D.Va, Tracer, Brigitte ve Kiriko’nun yanında kötü karakterimiz olarak Sombra’yı da izlediğimiz klipte kızlarımızın grubun konserine yetişmek için yeteneklerinden de bol bol yardım aldığı anları izliyoruz.

Le Sserafim ve Overwatch 2 işbirliği kapsamında hayata geçirilecek daha pek çok proje var.

Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre Le Sserafim’den ilham alan bir oyun modunun yanı sıra karakterler için yine grubun ilham verdiği kostümler de oyuna eklenecek. Bunun yanında grup 4 Kasım’da BlizzCon’da yeni single’ları Perfect Night’ın da yer alacağı özel bir performans gerçekleştirecekler.

Overwatch 2 kızlarının Le Sserafim konserine hazırlık maceralarına ve grubun yeni klibine bir göz atmak isterseniz sizi şöyle alalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x