Bugün, SAND ve Bu 2 Altcoin İçin Kritik: Balinalar Biriktiriyor!

Kripto para dünyası gelişmeye devam ederken, oyun sektörü, boğa piyasasında önemli bir rol oynayarak çok önemli bir güç olarak ortaya çıkıyor. Yield Guild Games (YGG) tarafından düzenlenen ve merakla beklenen ‘Web3 Games Summit’ bugün bu dinamik sektör için önemli bir ana işaret ediyor. Meraklılar ve yatırımcılar, 18-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek zirvenin Axie Infinity (AXS), Yield Guild Games (YGG) ve Sandbox (SAND) gibi önemli oyun tokenlarının yörüngelerini yeniden şekillendirebilecek çok önemli duyurulara sahne olacağı beklentisiyle dolup taşıyor. İşte detaylar…

SAND, AXS ve YGG için kritik dönem

Kripto para meraklılarının dikkatini çeken bir hareketle, merakla beklenen Yield Guild Games (YGG) Web3 Games Summit yarın, 18 Kasım’da başlayacak. YGG tarafından düzenlenen zirve, 2021 kripto para boğa piyasasında önemli bir oyuncu olan blockchain oyun sektörü için çok önemli bir etkinlik olmayı vaat ediyor. Oyun topluluğu ve yatırımcılar, Axie Infinity, Yield Guild Games ve Sandbox’ın kurucu ortakları da dahil olmak üzere kilit isimlerin konuşma yapacağı zirveyi merakla bekliyor. 18-25 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek zirvenin 40’tan fazla oyun platformunu, ekosistemi ve oyun yaratıcısını bir araya getirmesi bekleniyor.

Başta Axie Infinity (AXS), Yield Guild Games (YGG) ve Sandbox (SAND) olmak üzere oyun token’ları sahipleri arasında olumlu duygularda bir artış kaydedildi. Veriler, bu tokenların önemli miktarlarının önemli büyüklükteki cüzdan adreslerinde biriktiğini ortaya koyuyor ve piyasanın zirve sırasında duyurular ve güncellemeler beklediğine işaret ediyor. Yaklaşan etkinlik balina cüzdanlarının dikkatini çekti ve büyük miktarlarda AXS, YGG ve SAND tokenleri en iyi adreslerde toplandı. Özellikle, bu tokenleri elinde bulunduran ilk 20 adres, kendi arzlarının önemli bir yüzdesini oluşturuyor ve piyasa değerleri üzerinde önemli bir etkiye sahip.

Balinalar yüklü işlem yapıyor

Bir kripto istihbarat sağlayıcısı olan Lookonchain, zirve öncesinde stratejik hamleler yapan balina cüzdanlarını tespit etti. 15 Kasım’da bir balina KuCoin’den yaklaşık 158.000 $ değerinde 25.871 AXS token çekmiştir. Benzer şekilde, “0x6dd2” ve “0xefc2” adresleri Binance’te sırasıyla toplam 1,11 milyon YGG tokenı ve 650.961 YGG tokenı tutarında para çekme işlemi gerçekleştirerek satış baskısının azalmasını etkiledi ve yükseliş perspektifini destekledi. 16 Kasım’da, “0x3166” adresli başka bir balina cüzdanı Binance’ten 434.000 dolar değerinde 1,02 milyon SAND tokenı çekti.

Bu hareketler, büyük ölçekli yatırımcıların Web3 Games Zirvesi öncesinde kendilerini stratejik olarak konumlandırdıklarını ve AXS, YGG ve SAND token sahipleri için iyimser görünüme katkıda bulunduklarını gösteriyor. Axie Infinity, Yield Guild Games ve The Sandbox’tan temsilciler zirvede konuşma yapacak olsa da, asıl soru şu: Balinalar kâr elde etmeye mi çalışacak yoksa etkinlik sırasında beklenen duyuru ve güncellemelere yanıt olarak birikim yapmaya devam mı edecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x