Eski Eşinin Kendisini Ölümle Tehdit Ettiğini Söyleyen Ece Ronay, Şiddete Uğradığı Videoları Paylaştı!

Şarkıcı ve Sosyal Medya Fenomeni Ece Ronay, geçtiğimiz aylarda eşi Mehmet Bilir’den boşanmıştı. Ece Ronay, dün yaptığı paylaşımlarla eski eşiyle ilgili birtakım iddialar ortaya attı. Ronay, ‘hakkında uzaklaştırma kararı olan eski eşi tarafından şiddete uğradığını ve ölüm tehditleri aldığını’ söyledi! ?

Sosyal medyada paylaştığı videolarla tanınırlık kazanan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları ifşalamasıyla gündeme gelmişti.

Geçtiğimiz yıllarda Mehmet Bilir ile dünyaevine giren Ece Ronay, Miran adını verdiği oğlunu kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda Mehmet Bilir’den boşanan Ece Ronay, eski eşiyle ilgili birtakım paylaşımlar yaparak ‘şiddete uğradığını’ söyledi.

Ece Ronay, “Çocuğum için bu zamana kadar sustuğum fiziksel ve psikolojik şiddete artık katlanamıyorum. İntihar etmeye de çalıştım, artık iyi değilim. Başıma gelebilecek her şeyin sorumlusu eski eşimdir” sözleriyle şiddete uğradığını söyledi.

“Bir gün intihar etti diye bir haber duyarsanız sakın inanmayın. Ben yaşamayı seviyorum, oğlumu bir başına bırakıp gitmeye niyetim yok. Ruhsatsız şekilde taşıdığı silah ile defalarca kez ölüm tehdidi aldım”

Ardından bacağındaki morluğu paylaşan Ronay, “Bacağımda gördüğünüz morluk şiddet gördüğüm için oldu” sözleriyle dikkat çekti.

Ronay ardından şiddet gördüğüne dair başka paylaşımlar da yaptı…

Ronay, ‘eski eşinin hayatındaki arkadaşlarını da tehdit ettiğini ve oturdukları mekânı bastığını’ iddia etti.

Yine ‘Mehmet Bilir’in kendisine iki gün önce yumruk attığını’ söyledi.

Ronay, “Hukuksal sürecimin sonuna kadar arkasındayım” dedi.

“Elinde Mehmet Bilir ve ailesinin insan içine çıkamayacağı kozlar olduğunu” söyledi.

Ece Ronay ardından Mehmet Bilir’in kendisine şiddet uyguladığı videoları da paylaştı.

Kendi güzellik merkezinde şiddete uğradığı TikTok videosunu da story’sinde paylaştı Ronay.

“Eski eşinin canlı yayın açtığını ve kendisini eve erkek almakla ve çocuğuna bakamamakla suçladığını” söyleyen Ece Ronay, söz konusu iddiaları yalanladı.

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x