Deniz Akkaya’nın Deprem Bölgesine ‘Kameralara Oynamak İçin’ Gittiği İddia Edildi

Ortaya attığı iddialar ve söyledikleriyle sosyal medyada sıklıkla adından söz ettiren Deniz Akkaya en son Haluk Levent’e attığı iddialar ile gündeme gelmişti. Şimdi ise Deniz Akkaya’nın üzerine bir sosyal medya kullanıcısı tarafından iddia ortaya atıldı. Edilen iddiaya ve sosyal medya kullanıcısının paylaşımlarına gelin beraber bakalım.

Yaptığı açıklamalar ve ettiği iddialarla sık sık gündeme gelen Deniz Akkaya’nın bu sefer kendisinin üzerine bir iddia ortaya atıldı.

Ünlü manken geçtiğimiz haftalarda AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent hakkında çeşitli iddialarda bulunmuş, suçlamalarından dolayı ise kendisine 5 ayrı suçtan dava açılmıştı.

Haluk Levent’i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya şimdi ise ortaya atılan bir iddiaya göre ‘kameralara show yapmak için’ deprem bölgesine gitti.

Bir sosyal medya kullanıcısı ünlü mankenin Samandağ, Mağaracık’a Deniz Akkaya gibi ünlülerin bölgeye oyuncak tırı getirdiğini fakat Deniz Akkaya’nın fotoğraf çekilmeden oyuncakları dağıtmadığını iddia etti:

Sosyal medya kullanıcısı yaptığı başka bir paylaşımda Deniz Akkaya’nın bulunduğu tırdaki bir ünlünün bölgedeki vatandaşlara cevap dahi vermediklerini söyledi:

Aynı zamanda sosyal medya kullanıcısı Deniz Akkaya ve yanındaki diğer ünlülerin ‘kameralara show yapmak için’ bölgeye geldiğini iddia etti:

Deniz Akkaya ve yanındaki ünlüleri teşhir etmek için bu paylaşımı yaptığını söyleyen sosyal medya kullanıcısının bu paylaşımı kısa zamanda binlerce kişi tarafından görüldü.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*